aprill 12, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Ettevõtlus

Millised sinise valguse prillid on moes aastal 2024?

Moes on nii oversized sinise valguse prillid kui ka 70ndate värvipalett.

Millised sinise valguse prillid valida uue aasta kontoristiili juurde? Avasta 2024. aasta prillitrendid.

Värviüleminekuga sinise valguse prillid

Põnevad värviüleminekud lisavad iga riietuse juurde vunki. Kui oled harjunud kandma nn turvalist värvi sinise valguse prille, võib gradient tunduda esialgu väljakutse. Samas on see suurepärane võimalus lisada värve rangema riietuse või töövormi juurde. Ideaalis peegeldavad värviüleminekuga prillid teisi lemmikuid toone sinu riietuses.

Läbipaistva raamiga sinise valguse prillid

Läbipaistva raamiga sinise valguse prillid on lihtsad ja elegantsed. Need sobivad hästi kõikidele, kes soovivad rõhutada oma loomulikke näojooni. Läbipaistvad prilliraamid sobivad hästi iga nahatooni ja stiiliga, ning jätavad piisavalt tähelepanu kandja ainulaadsetele näojoontele või meigile. Samuti on need hea valik siis, kui kannad tagasihoidlikke aksessuaare.

Sirge ülaservaga sinise valguse prillid

Retrot ja tuleviku innovatsiooni kombineerivad sirge ülaservaga sinise valguse prillid on selle aasta must-have. See soliidne trend on suurepärane valik kontoristiili täiendamiseks. Julge ülaservaga prillid rõhutavad kulmujoont ning sobivad hästi kõikidele, kes soovivad tuua rohkem tähelepanu näo ülemisele poolele. 

Teravad cat eye sinise valguse prillid

Kassisilmad on ajatu klassik! Sellel aastal on eriti trendikad teravate joonte ja nurkadega cat eye prillid.

Kassisilma-kujulised sinise valguse prillid sobivad erinevatele näokujudele. Nurgelised raamid toovad esile teravamad näojooned ning aitavad rõhutada põsesarnasid. Ümaramad kassisilmad sobivad hästi pehmemate näojoontega.

Ülesuured 70ndate stiilis sinise valguse prillid

70ndate stiili fännide rõõmuks on julged ülesuured sinise valguse prillid 2024. aastal jätkuvalt trendide tipus. Moes on nii oversized prilliraamid kui ka 70ndate värvipalett: maalähedased pruunid, soojad kollased ja haldjalikud beebisinised toonid.

70ndate stiilis sinise valguse prillid sobivad hästi loovasse kontoriatmosfääri ning lisavad kergust ja elurõõmu iga riietusstiili juurde.

Allikas: Optimeeri | Pilt: Optimeeri

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga